Sófár Dicsőítő Nap lesz Miskolcon

2010. május 11., címkék: egyházzene, ifj csomós józsef, sófár, ima, Hírek

Mi lehet az örömteli keresztyén élet kulcsa? Milyen lépések vezethetnek el egy örömteli, hálaadó közösséghez? Mi lehet ebben az imaélet és az éneklés szerepe? Erre keresi a választ a Sófár Dicsőítő Nap.

Ti vagytok a jövő, ti vagytok a leendő gyülekezetek

2010. május 03., címkék: csomós józsef, Shirchadasj, Háttér, ifj csomós józsef, Miskolc, nevelőszülői hálózat, ifjúsági nap, tiszáninneni egyházkerület, miskolc, gilicze réka

„Kegyelem" címmel kerületi ifjúsági napot rendezett a Tiszáninneni Református Egyházkerület Miskolcon az Egyetem díszaulájában, május 2-án, melyen a Shirchadasj & Band zenekara adott koncertet.

Transformerek

2010. március 27., címkék: Háttér, éden zenekar, ifj csomós józsef, vad zsigmond, ifjúsági nap, debreceni nagytemplom, ifjúsági misszió

Bumblebee, Camaro Z28-ként kezdi és Chevrolet Camarová válik. Ő az egyik alakváltó robot a Transformers című filmben. Pár másodperc kell számára és teljesen megújul. A hős robotokról, de még inkább a változásról szólt ifj.Csomós Józsefnek a Tiszáninneni Református Egyházkerület ifjúsági referensének előadása a debreceni ifjúsági találkozón. A Nagytemplomban háromszáz fiatal gyűlt össze az ország különböző pontjairól.